• Aukra

    • Aukra Jeger og Fiskerforening
    • Aukra Sykkelklubb
    • Gossen Idrettslag
    • Gossen Motorklubb
    • Gossen Musikkorps
    • Gossen Skolekorps
  • Eide

    • Eide Klatreklubb
    • Eide og omegn FK
    • Eide Jeger og Fiskerforbund
    • Eide idrettslag
    • Futt 4H
    • Kvitholmens Venner
    • Lyngstad og omegn Idrettslag
  • Gjemnes

    • Angvik Idrettslag avd hestesport
    • Batnfjord IL
    • Batnfjord Skulekorps
    • Bjerkely 4H
    • Fagerlia skisenter
    • Flemma Idrettslag
    • Gjemnes mållag
    • Gjemnes Sykkelklubb
    • Osmarka Hestesportklubb
    • Reinsfjell FK
    • Sommarkonsertane i Angvik
    • Torvikbukt IL
  • Fræna

    • 3. Fræna Aureosen Speidergruppe
    • Bud Skolemusikkorps
    • Ekko/Aureosen IL
    • Elnesvågen og omegn IL Fotball
    • Elnesvågen og omegn IL Håndball
    • Elnesvågen Turnforening
    • Fræna jeger- og fiskeforening
    • Fræna Taekwon-do Klubb
    • Fræna Rideklubb
    • Fræna Ski og Orientering
    • Fræna Sykkelklubb
    • Fræna Svømmeklubb
    • Hustadvika skulekorps
    • IL Bryn
    • Malmefjorden IL
  • Midsund

    • Midsund Festivalen 2019
    • Midsund IL Fotball
    • Midsund IL Håndball
    • Midsund KFUK-KFUM Speidere
    • Nord-Heggdal vel
    • Sivertdammens venner
  • Molde

    • Hjelset-Kleive Fotball
    • IL Hjelset Fram - Barneidretten
    • IL Hjelset Fram Sjøsport
    • Istad IL
    • Kleive IL
    • Kleive Trial KFUK/KFUM
    • Kleivvatnets Venner
    • Kvam og Sellanrå Skolekorps
    • Kviltorp og Nordbyen Skolekorps
    • Langmyra Skolemusikkorps
    • MOI
    • Molde Basketballklubb
    • Molde Bordtennisklubb
    • Molde Cycleklubb
    • Molde Danseklubb Noise
    • Molde Drill
    • Molde Elite
    • Molde Fekteklubb
    • Molde Fotballklubb
    • Molde Golfklubb
    • Moldekameratene bokseklubb
    • Molde Håndballklubb
    • Molde Janitsjar
    • Molde Judoklubb
    • Molde Olymp
    • Molde Rytterklubb
    • Molde Seilforening
    • Molde Sjakklubb
    • Molde Svømme- og livredningsklubb
    • Molde Taekwon-do Klubb
    • Molde Turnforening
    • Molde Volleyballklubb
    • Moldespeiderne
    • Poppeloppeteatret
    • Sekken Skolekorps
    • Sportsklubben Rival
    • Sportsklubben Træff
    • Solemdal IL
    • Skåla 4H
    • Skåla IL
    • Vågane Ungdomslag